جذب 726 تن اقلام مصرفی ویژه ماه های محرم و صفر برای جنوب کرمان

معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از جذب 726 تن برنج هندی و پاکستانی و شکر ویژه توزیع در ماه های محرم و صفر در جنوب کرمان خبر داد.

به گزارش سایت جیرفت من: معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان در این خصوص گفت: 3 قلم کالای مصرفی عمده به میزان جمعا 726 تن برای مصرف عموم مردم در جوب کرمان جذب شده است.

وی افزود: این اقلام شامل 162 تن برنج هندی، 254 تن برنج پاکستانی و 310 تن شکر مصرفی خانوار می باشد.

محسن مشایخی تاکید کرد: قیمت عرضه هر کیسه برنج ده کیلویی هندی 185 هزار تومان، برنج پاکستانی 205 هزار تومان و هر کیلو شکر 13 هزار تومان می باشد.

وی تصریح کرد: این اقلام اکنون جذب و توزیع آنها از طریق فروشگاه های زنجیره ای و همچنین فروشگاه های منتخب و مورد اعتماد انجام خواهد شد.

مشایخی همچنین ضمن تاکید بر ذخیره کافی اقلام در جنوب کرمان، گفت: گوشت منجمد نیز به میزان کافی در منطقه موجود بوده و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

معاون بازرگانی سازمان تاکید کرد: از شهروندان خواهشمندیم جهت حفظ حقوق خود و سایر مصرف کنندگان، هرگونه تخلف را از طریق تماس با سامانه 124، سامانه اینترنتی به آدرسwww.124.ir و یا با مراجعه حضوری، به حوزه بازرسی این سازمان و ادارات شهرستانی اطلاع دهند.

منبع: روابط عمومی سازمان

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=5789

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × سه =