هشتمین جلسه رفع موانع تولید جنوب کرمان با تصویب 91 مصوبه جهت حل مشکلات واحدهای صنعتی، معدنی و کشاورزی

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از تصویب 91 مصوبه برای حل مشکلات 89 طرح و واحد صنعتی، معدنی و کشاورزی در هشتمین جلسه رفع موانع تولید جنوب کرمان خبر داد.

به گزارش سایت جیرفت من: هشتمین جلسه رفع موانع تولید جنوب کرمان با حضور دکتر مهرابی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، نویدی مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری، مهندس مروجی فرد رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان، دکتر برخوری رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان، دکتر کلانتری رئیس شعب بانک کشاورزی جنوب و همچنین تعدادی از مسئولین و سرمایه گذاران در محل استانداری کرمان برگزار شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان در این خصوص گفت: در این جلسه مشکلات 89 واحد صنعتی و معدنی و کشاورزی در جنوب کرمان بررسی شد.

وی افزود: بیشترین موارد بررسی شده در جلسه در خصوص طرح های صنعتی و معدنی شامل مشکلات پیش آمده اداری با ادارات منابع طبیعی، محیط زیست و آب منطقه ای بوده و در حوزه طرح های کشاورزی نیز مشکلات بانکی و بدهی های معوق طرح ها بیشترین موارد مطرح شده می باشد.

مهندس مروجی فرد تصریح کرد: جهت رفع مشکلات طرح و واحدهای مذکور، 91 مصوبه با هماهنگی اعضا جلسه تصویب شد.

وی گفت: از این تعداد مصوبه، 8 مصوبه مربوط به طرح های صنعتی و معدنی و 83 مصوبه هم مربوط به طرح های کشاورزی می باشد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان همچنین ضمن تشکر از همراهی مسئولین دولتی در استان تاکید کرد: بزرگترین راه حل فقر اقتصادی و کمبود اشتغال و بیکاری موجود در جنوب استان، حل مشکلات واحدهای تولیدی می باشد که این مهم نیازمند هماهنگی و تلاش بیشتر مسئولین دولتی بوده تا ان‌شاالله شاهد شکوفایی اقتصادی و رفع معضلات و مشکلات بیشتر این منطقه در آینده ای نزدیک باشیم.

منبع: روابط عمومی سازمان صمت جنوب کرمان

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=5816

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + پنج =