پیشرفت 30 درصدی عملیات احداث کارخانه سنگبری در عنبرآباد

معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از آغاز عملیات احداث و پیشرفت 30 درصدی کارخانه سنگبری شرکت پارس معادن رودفرق در عنبرآباد خبر داد.

به گزارش سایت جیرفت من: مهندس سلیمانی معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان به همراه مهندس فعالی مدیرکل میراث فرهنگی استان و ایزدی فرماندار عنبرآباد از معدن و روند اجرایی کارخانه سنگ بری در شهرستان عنبرآباد بازدید کردند.

معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان در این خصوص گفت: این بازدید جهت حمایت از سرمایه گذار، بررسی و حل مشکلات معدن سنگ تراورتن مربوط به شرکت پارس معادن رودفرق واقع در منطقه رودفرق شهرستان عنبرآباد انجام شد.

وی افزود: ذخیره قطعی این معدن 200 هزار تن سنگ تراورتن و ذخیره احتمالی آن نیز بالغ بر 2 میلیون تن پیش بینی می گردد.

مهندس سلیمانی تصریح کرد: سرمایه گذاری انجام شده برای این معدن بالغ بر 70 میلیارد ریال می باشد.

معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان همچنین افزود: با پیگیری های این سازمان برای جلوگیری از خام فروشی مواد معدنی و با همت سرمایه گذار معدن، شرکت پارس معادن رودفرق، از ابتدای امسال عملیات احداث کارخانه سنگ بری جهت فرآوری مواد این معدن و همچنین معادن دیگر جنوب کرمان را آغاز کرده است.

مهندس سلیمانی افزود: این کارخانه با سرمایه گذاری 400 میلیارد ریالی و پیشرفت 30 درصدی، پس از تکمیل برای 100 نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی خواهد کرد.

وی همچنین گفت: بر اساس وعده سرمایه گذار، کارخانه سنگبری عنبرآباد تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید.

منبع: روابط عمومی سازمان صمت جنوب کرمان

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=5822

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 3 =