سوخت مورد نیاز ناوگان حمل و نقل محصولات کشاورزی با همکاری شرکت پخش فرآورده های نفتی تامین خواهد شد.

به گزارش سایت جیرفت من: مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان با اعلام این خبر گفت: پس از وصول اخباری مبنی بر وجود مشکل تامین سوخت ویژه ناوگان حمل و نقل بار حامل محصولات کشاورزی جنوب استان کرمان بلافاصله کمیته‌ای در محل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب کرمان تشکیل و پس از بررسی و پایش مشکلات مطرح شده موارد از طریق دستگاه‌های متولی پیگیری شد.

مسعود جمیلی بیان کرد: ضمن هماهنگی با دستگاه های همکار قرار شد چنانچه رانندگان عزیز در خصوص عدم شارژ کارت سوخت مشکل و یا شبهه ای دارند، می‌توانند با تماس با شماره ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب استان کرمان با اعلام شماره کارت هوشمند ناوگان نسبت به استعلام وضعیت سوخت گیری ناوگان طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت اقدام نمایند.

مهندس مسعود جمیلی کرمانی افزود: در مکاتبه با شرکت پخش فراورده های نفتی استان از آمادگی این شرکت در خصوص تامین سوخت مورد نیاز ناوگان به رانندگان خبر دادند که جای هیچ گونه نگرانی نیست.

شایان ذکر است با شروع برداشت محصولات کشاورزی جنوب استان کرمان روزانه در حال حاضر بیش از ۶۰۰ دستگاه ناوگان برای حمل محصولات به منطقه عزیمت می کنند که این عدد در اوج برداشت محصولات به بیش از ۳ هزار دستگاه افزایش پیدا می‌کند.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=5838

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × دو =