چهلمین جشنواره فیلم فجر در جنوب کرمان آغاز به کار کرد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: چهلمین جشنواره فیلم فجر در جنوب کرمان در شهرستان جیرفت آغاز به کار کرد.


به سایت جیرفت من: حسین اسحاقی در این باره اظهارداشت: فیلم های چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر به طور همزمان از ساعت 17 روز جمعه در سینما شهید مداحی پور جیرفت با اکران دو فیلم در سه سانس با رعایت پروتکل های بهداشتی آغاز به کار کرد.

وی بیان کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا برای حفظ سلامت شهروندان و علاقه مندان اکران فیلم ها با 30 درصد ظرفیت سالن انجام می پذیرد.

اسحاقی برگزاری جشنواره فیلم فجر را فرصت مناسبی برای روحیه بخشی به مردم دانست و عنوان کرد: پس از دو سال تعطیلی بدلیل شیوع کرونا امسال فرصت مناسبی برای گسترش نشاط و شادابی عمومی در بین مردم می باشد.

وی تصریح کرد: سینما شهید مداحی پور جیرفت به مدت یک هفته روزانه با پخش سه سانس (سانس اول ساعت 17، سانس دوم ساعت 19:30 و سانس سوم ساعت 21:30) میزبان جشنواره فجر استانی جنوب کرمان می باشد.

گفتنی است در اولین روز از اکران فیلم های دهه فجر، فیلم «خائن کشی» به کارگردانی مسعود کیمیایی سانس اول در ساعت 17 و در سانس دوم «لایه های دروغ» به کارگردانی رامین سهراب در ساعت 19:30 و سانس سوم نیز فیلم «خائن کشی» در ساعت 21:30 اکران شد.

علاقمندان برای تماشای فیلم های فجر می توانند در ساعت های مشخص شده به سینما سهید مداحی پور جنب اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان مراجعه و در همین مکان بصورت حضوری بلیط تهیه نمایند.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=6116

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 1 =