حاج آقا سعیدی از اجرای طرح یار محبوب خبر داد

حجت الاسلام محمدتقی سعیدی در گفت و گو با خبرنگار سایت جیرفت من، گفت: یکی از برنامه های آتی کانون فرهنگی هنری شهید ابراهیم هادی، طرح آموزشی یار محبوب است که با همکاری قرارگاه منتظران ظهور امام مهدی (عج) مسجد امام حسن عسکری (عج) برگزار می‌شود.

امام جماعت مسجد امام حسن عسکری (ع) جیرفت با بیان این مطلب که این طرح آموزشی در ۲ مرحله اجرا می شود، افزود: در مرحله نخست که در راستای طرح پیوند مسجد و مدرسه اجرا می شود، جزوه آموزشی وظایف مکلف در اختیار دانش آموزان دختر و پسر پایه های هشتم و نهم قرار داده می شود.

وی بیان کرد: هدف از این اقدام آشنایی دانش آموزان با وظایف شرعی از جمله نماز است که پس از رسیدن به سن تکلیف باید انجام دهند.

حجت الاسلام سعیدی ادامه داد: دانش آموزان پس از مطالعه این جزوه آموزشی، در مسابقه ای که به همین منظور ترتیب داده شده شرکت می کنند و در نهایت نفرات برتر به مرحله دوم طرح آموزشی یار محبوب راه می یابند.

امام جماعت مسجد امام حسن عسکری (ع) جیرفت ابراز کرد: مرحله دوم شامل اعزام نفرات برتر این طرح آموزشی به اردوی برون استانی است که پس از فرو کش کردن موج ششم کرونا به استان اصفهان اعزام  می شوند.
 
وی یادآور شد: در راستای اجرای این طرح آموزشی قرار است علاقمندان ضمن بازدید میدانی از دبیرستان علوم و معارف اسلامی و حوزه علمیه امام صادق (ع) در صورت تمایل در آزمون ورودی حوزه علمیه یا دبیرستان معارف اسلامی ثبت نام کنند.

حجت الاسلام سعیدی عنوان کرد: طرح آموزشی یار محبوب قصد دارد بر مبنای بیانیه گام دوم انقلاب و منویات مقام معظم رهبری نیروهای متعهد انقلابی برای زمینه سازی ظهور تربیت کند.

امام جماعت مسجد امام حسن عسکری (ع) جیرفت در خاتمه آشنایی نوجوانان و جوانان با سبک زندگی اسلامی، قرآنی، مهدوی، شهدایی و مکتب حاج قاسم میز یادگیری صحیح نماز برشمرد.

انتهای پیام ۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=6179

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 5 =