سپاه و بسیج تمام ظرفیت فرهنگی خود را بر تعامل با مجموعه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بکار خواهد گرفت

فرمانده سپاه شهرستان جیرفت گفت: سپاه و بسیج تمام ظرفیت فرهنگی خود را بر تعامل با مجموعه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بکار خواهد گرفت.

به گزارش سایت جیرفت من: ناصر بهروز در دیدار با بهرام مسلمی مهنی مدیر کل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان ضمن تبریک انتصاب وی به عنوان مدیر کل اظهار داشت: یکی از نیازهای احساس شده در جنوب کرمان، راه اندازی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برای حل مشکلات فرهنگی و تاکید کار فرهنگی در این منطقه است.

وی با بیان اینکه فرهنگ توسط همه مردم و نهاد ها محقق می شود، تصریح کرد: لازم است در حوزه فرهنگی بیشتر هم فکری و هم افزایی شود و باید با کمترین امکانات بیشترین بازدهی فرهنگی داشته باشیم.

بهروز عنوان کرد: سپاه به عنوان خدمتگزار همراه و همدم این نهاد است و قصد داریم از طریق تعامل و هم افزایی با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گامی موثری در راستای اعتلای فرهنگ منطقه برداریم.

وی با تاکید بر این که فرصت های بسیار خوبی در اختیار ما است که باید برای خدمتگزاری به مردم نهایت استفاده را ببریم، خاطرنشان کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان و سپاه می توانند تعامل خوبی برای انجام کارهای فرهنگی در منطقه داشته باشند و ما نیز با تمام توان در خدمت این نهاد هستیم.

فرمانده سپاه جیرفت اظهار داشت: بهرام مسلمی مهنی در حوزه فرهنگی و هنری تاکنون در این منطقه سر آمد بوده است و قطعا می تواند فعالیت های بسیار خوبی در حوزه فرهنگ منطقه انجام دهد.

وی با بیان اینکه سپاه هر جایی نیاز است به صورت شبانه روز در اختیار فرهنگ و ارشاد اسلامی این منطقه است، تصریح کرد: سپاه و بسیج ظرفیت خوبی هستند که می شود کارهای بزرگی با همکاری این ۲ نهاد انجام داد.

بهروز تصریح کرد: دشمن با تمام توان تلاش خود را برای نشان دادن فقر فرهنگی به کار گرفته است و این مهم یک شبه حل نمی شود باید با همکاری همه دستگاه ها و نهاد های برای احیای فرهنگ منطقه تلاش کرد.

منبع: روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=6489

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − 2 =