بانک اطلاعاتی خبرنگاران تکمیل می شود

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: بانک اطلاعاتی خبرنگاران تکمیل می شود تا خبرنگاران واقعی شناسایی و حمایت شوند.

به گزارش سایت جیرفت من: بهرام مسلمی مهنی در دیدار با مدیران پایگاه های خبری جنوب کرمان با بیان اینکه دغدغه رسانه ها را دارم، گفت: در حوزه رسانه همه می توانند در کنار هم فعالیت کنند و هیچ‌ کس جای دیگری را نمی گیرد.

وی تصریح کرد: نگاه بنده نسبت به رسانه ها مثبت است و دغدغه رسانه ها را می دانم و پیگیر حل مشکلات رسانه ها هستم.

مسلمی مهنی با اشاره به اینکه باید از ظرفیت های فرهنگی شهر استفاده کنیم، خاطرنشان کرد: باید در جنوب کرمان تفاوتی بین خبرنگاران و فعالان فرهنگی باشد بنابراین اصحاب رسانه و فرهنگ شناسنامه دار می شوند.

مسلمی مهنی اضافه کرد: یکی از کارهای اولویت دار ما، تکمیل بانک اطلاعاتی خبرنگاران است تا از این طریق خبرنگاران واقعی شناسایی و حمایت شوند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان با تاکید بر اینکه باید در حوزه رسانه ها اعتماد سازی کنیم، اظهار داشت: در حوزه رفاه خبرنگاران تمام تلاش خود را بکار می گیرم.

وی با بیان اینکه باید واقعیت های جامعه را بپذیریم، تصریح کرد: دولت رویکرد مثبتی در حوزه فرهنگ دارد و به همین منظور نظارت، حمایت و هدایت راهبرد ما در انجام فعالیت ها و برنامه ها است.

مسلمی مهنی خاطرنشان کرد: در نظر داریم جشنواره رسانه ها را برگزار کنیم تا مردم با ظرفیت های فرهنگی منطقه بیشتر آشنا شوند.

شایان ذکر است؛ در این نشست هم اندیشی، مدیران پایگاه های خبری خواستار رفع مشکل بیمه پایگاه های خبری و توزیع عادلانه یارانه و…. شدند.

منبع: روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=6505

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 3 =