ستاد ویژه نوروز در اداره کل ارشاد اسلامی جنوب کرمان تشکیل شد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان در از تشکیل ستاد ویژه نوروزی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان خبر داد.

به گزارش سایت جیرفت من: بهرام مسلمی مهنی در جلسه تشکیل ستاد ویژه نوروز این اداره کل ضمن تبریک آغاز سال نو، با اشاره به تشکیل ویژه ستاد نوروزی این اداره کل اظهارداشت: در این راستا هر یک از هفت شهرستان جنوبی نیز با محوریت ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی ستادهای ویژه نوروزی راه اندازی می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان افزود: روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی هر شهرستان باید بر اجرای برنامه های فرهنگی و هنری نوروزی نظارت داشته باشند.

وی با تاکید بر این که اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان متولی فرهنگ منطقه است، ابراز کرد: باید برنامه های فرهنگی و هنری شهرستان ها با نظر نظارت شورای فرهنگی هنری هر شهرستانی انجام شود.

مسلمی مهنی ادامه داد: بنابراین هر شهرستان باید نماینده ویژه ای را به عنوان ناظر انتخاب کند تا در  برنامه های فرهنگی و هنری ویژه نوروز شرکت کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان اظهار کرد: کسانی که بدون مجوز ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی اقدام به برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری می کنند به ستاد ویژه نوروزی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی می شوند.

وی با بیان این مطلب که اجرای برنامه های فرهنگی و هنری با نظارت مستقیم روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ها انجام شود، تاکید کرد: ستادهای ویژه نوروزی شهرستانی و استانی هیچ گونه مسئولیتی در قبال برنامه های فرهنگی و هنری نوروزی بدون مجوز ندارد.

مسلمی مهنی در خاتمه عنوان کرد: همچنین می بایست  گزارش برنامه های نوروزی هر شهرستان توسط روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی به این اداره کل ارائه شود.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=6607

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × چهار =