بهرام مسلمی مهنی به عنوان دبیر شورای فرهنگ عمومی جنوب کرمان منصوب شد

با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛
دبیر شورای فرهنگ عمومی جنوب کرمان منصوب شد.

به گزارش سایت جیرفت من: محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس شورای فرهنگ عمومی کشور با صدور حکمی بهرام مسلمی مهنی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان را به عنوان دبیر شورای فرهنگ عمومی جنوب کرمان منصوب کرد.

متن کامل حکم دبیر شورای فرهنگ عمومی جنوب کرمان که به امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رسیده به شرح ذیل است.

جناب آقای بهرام مسلمی مهنی

مدیر کل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان
به استناد بند ۱۷ ماده ۲ آئین نامه شورای فرهنگ عمومی استان مصوب جلسه ۵۸۱ مورخ ۲۹ فروردین ۸۵ شورای عالی انقلاب فرهنگی، به موجب این حکم به عنوان «دبیر شورای فرهنگ عمومی جنوب استان کرمان» منصوب می شوید.

شورای فرهنگ عمومی از مهم ترین نهادهای حکمرانی در جمهوری اسلامی ایران بوده و تشکیل منظم جلسات آن ضروری و مصوبات آن لازم الاجرا است.

تحقق ظرفیت بی بدیل این شورا به عنوان قرارگاه فرهنگی استان، علاوه بر ایفای نقش منحصر به فرد جناب عالی، نتیجه هماهنگی و هم افزایی هم دلانه و مسئولانه اعضای محترم خواهد بود.

انتظار است دوره یازدهم شورای فرهنگ عمومی کشور با حضور فعال شما فصل تحول و شکوفایی ظرفیت های حکمرانی مردمی فرهنگ و تحقق نقشه مهندسی فرهنگی کشور باشد.

توفیق روز افزون شما را در جهت ترویج گفتمان انقلاب اسلامی، تحقق آرمان های مشترک امام راحل عظیم الشأن (ره) و رهنمودهای راهبردی مقام معظم رهبری «مدظله العالی» به خصوص امیدآفرینی و ترویج مولفه های سبک زندگی اسلامی – ایرانی در گستره فرهنگ و میراث غنی و متنوع آن منطقه، در پرتو عنایات خداوند متعال و در ظل توجهات خاصه حضرت ولی عصر (عجل الله) مسئلت می نمایم.

محمدمهدی اسماعیلی
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس شورای فرهنگ عمومی

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=6754

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − 18 =