گزارشی از خدمات نوروزی پلیس جیرفت به مردم و مسافران

فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت و همچنین تنی چند از کارکنان مستقر در ایستگاه های نوروزی این شهرستان برخی از خدمات رسانی های خود در ایام نوروز را تشریح کردند.

به گزارش سایت جیرفت من: رضا محمدرضایی در این خصوص اظهار داشت: همکاران ما امسال با برنامه ریزی دقیق و ایجاد ایستگاه هایی به شکل موکب به استقبال مهیمانان نوروزی رفتند.

وی افزود: با توجه به اینکه شهرستان جیرفت دارای بخش زیارتی و سیاحتی ساردوئیه است در همه ایام سال و به ویژه در ایام نوروز، شمار زیادی از هم استانی ها و گردشگران دیگر استان های همجوار و هم اکنون مهمانان نوروزی به این بخش مسافرت می کنند که پلیس در ورودی این بخش یک ایستگاه در قالب موکب با همکاری اداره تبلیغات اسلامی راه اندازی کرده است.

سرهنگ محمدرضایی گفت: در این ایستگاه صلواتی از میهمانان نوروزی با شربت و چای استقبال می شود و در حاشیه این برنامه ها نیز علاوه بر توزیع بروشورهایی حاوی نکات و توصیه های پلیسی، با همکاری اداره تبلیغات اسلامی یک نفر طلبه به شهروندان خدمات مشاوره در امور شرعی ارائه می دهد.

فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت در ادامه‌ اشاره ای هم به دو ایستگاه مستقر در شهرستان کرد و گفت: دو ایستگاه دیگر در شهرستان جیرفت واقع در میدان امام حسین(ع) در ورودی شهرستان و یکی دیگر هم واقع در میدان سپاه جهت خدمت رسانی به مهمانان عزیز نوروزی در حال خدمت رسانی هستند.

در ادامه سروان یوسف افشارمنش افسر مستقر در ایستگاه پلیس نیز گفت: بنده و دیگر همکارانم به عنوان نیروهای شیفت ایام نوروز به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات به شهروندان و مهمانان نوروزی هستیم و در این ایستگاه های نوروزی که در شلوغ‌ترین مکان های حضور مهمانان نوروزی مستقر هستند ماموریت تامین نظم و امنیت را بر عهده داریم.

سروان افشارمنش ابراز داشت: علاوه بر برقراری نظم و امنیت برای میهمانان، توزیع بروشورهای پیشگیری از جرائم و سوانح رانندگی را نیز داریم که حاوی نکات مهمی از قبیل نحوه جلوگیری از سرقت خودرو ، منزل و نکات مشاوره ای و تاکید بر رعایت مقررات رانندگی هستند.

در ادامه کارمند ساره رابری، مشاور مستقر در ایستگاه صلواتی میدان امام حسین (ع) نیز اظهار داشت: ما در این ایستگاه از ساعت ۱۸ عصر تا پاسی از شب در حال ارائه خدمات مشاوره ای رایگان به مردم و مهمانان نوروزی هستیم که بسته های آموزشی با موضوعات مختلف از جمله مهارت های فرزندپروری، خودمراقبتی، پیشگیری از سرقت و اعتیاد و دیگر موضوعات در بین مهمانان نوروزی توزیع می شوند.

در پایان فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت ضمن تقدیر از همکاری خوب مردم و میهمانان نوروزی با مجموعه انتظامی، از مردم خواست ضمن رعایت دقیق احتیاط و مقررات رانندگی، همواره از اصل خودمراقبتی غافل نشوند و موارد مشکوک را به خادمان خود اطلاع رسانی کنند.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=6820

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + سیزده =