صدور ۱۱۰۹ فقره پروانه فعالیت نظام صنفی کشاورزی در سال ۱۴۰۰ در جنوب کرمان

مدیر تعاون روستایی جنوب کرمان گفت: در سال گذشته، یکهزار و ۱۰۹ فقره پروانه فعالیت نظام صنفی برای افراد متقاضی واجد الشرایط در بخش کشاورزی صادر گردیده است و ۹۷۶ فقره پروانه فعالیت نظام صنفی کشاورزی تمدید شد.

به گزارش سایت جیرفت من: فاطمه میرساردو گفت: نظام صنفی کشاورزی جنوب کرمان در سطح شهرستان های جیرفت، کهنوج، عنبرآباد، منوجان، قلعه گنج و رودبار جنوب برنامه ریزی و ساماندهی گردیده و از ابتدای تشکیل این تشکل در سال ۱۳۸۹ تا پایان سال ۱۴۰۰، هشت هزار و هفتصد و نود و هفت نفر به عضویت نظام صنفی جنوب کرمان در آمده اند.

وی افزود: در سال گذشته جلسات تبیین و توجیه ساختار جدید نظام صنفی کشاورزی در هفت شهرستان جنوبی انجام شده است و با استقرار ساختار جدید نظام صنفی کشاورزی بسترهای لازم برای عضویت حداکثری کشاورزان و بهره‌برداران بخش کشاورزی و منابع طبیعی کشور در نظام صنفی کشاورزی فراهم می آید و تحقق برنامه های نظام صنفی می تواند تحول بزرگی را در بخش کشاورزی فراهم کند.

مدیر تعاون روستای جنوب کرمان بر نقش و اهمیت نظام صنفی فعالیت های کشاورزی و کمک مؤثر به نیاز های کشاورزان و بهره برداران در چرخه تولید در سال‌جاری با توجه به نامگذاری سال ۱۴۰۱ از سوی مقام معظم رهبری به نام سال «سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» تاکید کرد.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=6882

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − ده =