توزیع ۲۵۴ تن میوه شب عید طرح تنظیم در بازار جنوب کرمان

مدیر تعاون روستایی جنوب استان کرمان از توزیع ۲۵۴ تن میوه شب عید توسط این شبکه خبرداد.

به گزارش سایت جیرفت من: فاطمه میرساردو گفت: تعاون روستایی جنوب کرمان، ابتدا ۱۲۵ تن پرتقال رقم والنسیا و ۱۱۰ تن سیب درختی درجه یک در سردخانه گلشن آرا جیرفت تامین و ذخیره سازی نمود و تمامی میوه طرح تنظیم بازار با برنامه ریزی انجام شده در هفت شهرستان جنوبی بین مردم این منطقه توزیع گردید.

وی افزود: با توجه به استقبال مردم از کیفیت و قیمت میوه شب عید مجدداً حدود ۹ تن سیب درختی و ۱۰ تن پرتقال مورد نیاز مردم تامین شد تا روند توزیع میوه شب عید تا پایان طرح ادامه داشته باشد و این مقدار نیز توزیع گردید.

مدیر تعاون روستایی جنوب استان کرمان با بیان اینکه میوه شب عید در این منطقه ۱۰ تا ۱۵ درصد ارزانتر از قیمت بازار عرضه شد، اظهار داشت: این میوه ها با قیمت تعادلی در ۲۱ غرفه و در هفت شهرستان جنوب استان کرمان توزیع شدند.

میرساردو تصریح کرد: قیمت هر کیلو گرم پرتقال ۱۱۰۰۰ تومان و سیب درختی ۱۲۰۰۰ تومان برای مصرف کننده قیمت گذاری شد که قیمت میوه ها بصورت خالص فروشی و بدون وزن سبد محاسبه و به فروش رسید.

وی اظهار کرد: برای جلوگیری از هرگونه تخلف در توزیع میوه شب عید طرح تنظیم بازار، ناظرین و بازرسان بر توزیع و قیمت فروش نظارت نموده و هیچگونه تخلفی در زمینه بی کیفیتی و گران فروشی گزارش نشد.

گفتنی است تعاون روستایی جنوب استان کرمان هفت شهرستان جیرفت، عنبرآباد، فاریاب، رودبار جنوب، کهنوج، قلعه گنج و منوجان را زیر پوشش دارد.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=6979

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × یک =