امام جمعه موقت جیرفت: مهار گرانی آرد، نیازمند مقابله با قاچاقچان و اجرای قاطعانه و سریع تصمیمات دقیق کارشناسی شده است

به گزارش سایت جیرفت من: حجت الاسلام روح الله اکبری‌نیا؛ امام جمعه موقت شهرستان جیرفت در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: تلاش و کوششی که در راستای رساندن انسان به سعادت دنیا و آخرت و کسب رضایت خداوند باشد مصداقی از تقوای الهی است.

وی افزود: خروجی ماه مبارک رمضان باید تقویت تقوای الهی و خودمراقبتی از ارتکاب گناهان باشد.

وی خاطرنشان کرد: سالروز هتک حرمت به قبور ائمه بقیع توسط آل سعود با همراهی پهلوی را به تمام مسلمانان جهان تسلیت می گوییم.

خطیب نمازجمعه جیرفت بیان کرد: نادر طالب‌زاده خدمات با ارزش فرهنگی و رسانه ای داشته و می توان او را به نوعی عمار هنری و رسانه ای انقلاب دانست که بسیاری ترفندهای دشمن در عرصه رسانه را خنثی کرد.

وی گفت: استاندار جدید کرمان در هفته آتی معارفه خواهد شد و تقاضامندیم در راستای توجه به درخواست های امام جمعه شهرستان جیرفت رسیدگی به کشاورزی و محرومیت جنوب کرمان با نگاه ویژه دنبال شود تا به برابر بین شمال و جنوب کرمان دست یابیم.

وی تاکید کرد: گرانی های اخیر داد مردم را در آورده است و از دولت آیت الله رئیسی تقاضامندیم جلوی گرانی ها با برخوردهای شدید و نظارت دقیق و شبانه روزی گرفته شود.

وی افزود: انتظار است دولتمردان، صادقانه در خصوص مشکلات سد راه با مردم سخن بگویند.

امام جمعه موقت جیرفت گفت: گرانی خودرو باید به عنوان یک مطالبه اساسی حل شود، نفوذی ها در دستگاه های مختلف به مردم معرفی و با آنان برخورد قاطع صورت پذیرد.

وی افزود: مهار گرانی آرد، نیازمند مقابله با قاچاقچان و اجرای قاطعانه و سریع تصمیمات دقیق کارشناسی شده است.

وی گفت: قوه قضائیه برای ایجاد بازدارندگی لازم، نهایت مجازات را برای مفسدان اقتصادی اعمال کند.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=7141

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + شش =