امام جمعه موقت بخش اسماعیلی مطرح کرد؛ دولت انقلابی وارد میدان شود و جلوی اخلالگران اقتصادی را بگیرد

به گزارش خبرنگار جیرفت من؛ حجت الاسلام والمسلمین جواد عباس رودباری امام جمعه موقت بخش اسماعیلی، شهر بلوک ضمن اشاره به رعایت تقوای الهی گفت: کیفیت عمل، معیار قبولی در درگاه خداوند است.

خطیب جمعه امروز اظهار کرد: دین اسلام همواره پیروان خود را به خوش رفتاری و خوش اخلاقی دعوت می‌کند بلکه حسن خلق آثار دنیوی و اخروی فراوان دارد زیرا پیوند های دوستی را محکم و روزی را زیاد می‌کند.

امام جمعه موقت بخش اسماعیلی گفت: بعد از ماه رمضان مسلمین باروحی طراوت یافته به میدان اصلی حیات انسانی یعنی میدان جهاد اکبر و مبارزه با هوای نفس وارد می شوند به همین دلیل باید ماه شوال را ماه شروع کارزار، مبارزه و استمرار تحکیم رابطه و انس با خداوند بدانیم.

حجت الاسلام والمسلمین عباس رودباری ابراز کرد: آمارهای موجود نشان دهنده افول قدرت اقتصادی آمریکاست و در حال حاضر آمریکا بدهکارترین کشور دنیاست.

وی با اشاره به سخن رهبر معظم انقلاب اظهار کرد: قدرت ایالات متحده در حال افول است و نباید به آن دل بست و ایران باید برای بازنگری در نظم جدید جهانی آماده شود در نظم جدید در حال تولد نقش ایران به شدت افزایش خواهد یافت و ایران جزء کشورهای تاثیر گذار در مقیاس جهانی مطرح خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین عباس رودباری در خطبه های امروز نماز جمعه ضمن خداقوت و تشکر از رئیس جمهور انقلابی در جهت تلاش های خالصانه افزود: مردم توقع دارند دولت آقای رئیسی برای توقف گرانی بی منطق، لجام گسیخته و سود جویان دلالان فاسد و نفوذی های مفسد اقتصادی که رنج مردم را در شرایط جنگ بی امان اقتصادی دوچندان کردند وارد عمل جهادی شده و قاطعانه و موثر با اخلاگران اقتصادی برخورد کنند.

امام جمعه موقت اسماعیلی ضمن اشاره به سالروز تخریب قبور ائمه بقیع تصریح کرد: این امر توسط وهابیت که روز عزا و حزن شیعان است در سال ۱۳۴۴هجری قمری به دستور عبدالعزیز تخریب بارگاه و قبورائمه صادر شد.

وی درگذشت نادر طالب زاده را تسلیت گفت و اظهار کرد: مرحوم طالب زاده الگوی ارزشمند از هنرمندان انقلاب اسلامی بود ایشان متوجه بودند که ریشه و باطن انقلاب یک حقیقت قدسی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 3 =