همايش شوراهاي اسلامي بخش اسماعيلي در فرمانداری جیرفت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار جیرفت من؛ روز گذشته به مناسبت نهم ارديبهشت روز ملي شوراها همايشي در محل سالن اجتماعات فرمانداري جیرفت با حضور بخشدار اسماعیلی و تعدادي از ادارات و اعضاي شوراي بخش و شوراهاي اسلامي روستا برگزار گرديد.

در اين همايش بخشدار اسماعيلي ضمن خوش امدگويي به مدعوين روز ملي شوراها را تبريك گفت.

هادی شهریاری در ادامه با اشاره به تاريخچه نامگذاري اين روز پرداختند و خواستار انجام وظايف قانوني و پيگيري امورات و مشكلات مردم در روستاها شدند.

وي شوراها را حلقه ارتباط مردم با حاكميت دانست و افزود در اين شرايط سخت بايد همگان به كمك دولت مردمي بيايند و با جهاد تبيين اهداف دولت و نظام مقدس اسلامي حفظ و بازگو گردد.

بخشدار اسماعیلی با اشاره به طرح اصلاح قيمتها در بازار و يارانه معيشتي خواستار كمك به دولت در اجراي طرح و برنامه ها شد و در اين راه ظرفيت بازار را كمك بزرگي به اجراي طرح دانست.

وي همچنين با اشاره به مطالبه عمومي مردم در بخش و ارتقاء به شهرستان گفت: الحمدالله در این خصوص با پيگيريهاي مجدانه نماينده محترم طرح و مستندات لازم جهت سير مراحل قانوني به وزارت كشور ارسال گرديده است و در اين خصوص از تمامي شوراها كه با اتحاد و همدلي مضاعف و ايجاد ارامش بخشداري را در انجام اين طرح ياري نمودند تشكر نمود.

شهریاری بخشدار اسماعیلی در جمع اعضای شوراها خواستار تعامل، اتحاد و همدلي بيشتر شوراها در جهت پيشرفت بخش و حل مشكلات مردم گرديد و در پايان با اهداء لوح سپاس از خدمات كليه شوراها تقدير و تشكر بعمل آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + 20 =