امام جمعه موقت بخش اسماعیلی مطرح کرد؛ دولت باید جامع عمل بپوشاند و حمایتشان را در عمل نشان دهند

به گزارش خبرنگار جیرفت من؛ حجت الاسلام والمسلمین یونس مرسلپور امام جمعه موقت بخش اسماعیلی در خطبه های نماز جمعه امروز ضمن دعوت مومنین به رعایت تقوای الهی مطرح کرد؛ تقوای الهی یکی از ضروریات انسان است لذا انسان به ضرورت رعایت دستورات الهی به بالاترین مرحله زندگی اجتماعی و سپس به زندگی اخروی خواهد رسید.

وی افزود: یکی از ویژگی های انسان باتقوا صبر است، صبر بر طاعت، صبر برمصیبت و صبر بر معصیت.

امام جمعه موقت بخش اسماعیلی ضمن اشاره کردن به نهج البلاغه بیان داشت: هرکس تقوای الهی سرلوحه برنامه زندگی اش باشد خداوند راهی برای نجات از فتنه ها به رویش باز می‌کند و نوری در دل تاریکی ها به او عطاء میکند.

خطیب جمعه امروز اظهار کرد: در بحث مشکلات آب آشامیدنی ضمن تقدیر و تشکر از همه کسانی که در این مدت زحمت کشیدند، مسوولان استان باید توجه ویژه ای به این منطقه محروم داشته باشند تا درهیچ جای این بخش مردم مشکل کم آبی و بی آبی نداشته باشند.

امام جمعه موقت اسماعیلی در خطبه های نماز جمعه امروز در حمایت از زوج های جوان بیان داشت: دولت ها باید جامع عمل بپوشانند و حمایتشان را در عمل نشان دهند و دولتمردان به گونه ای باید تصمیم بگیرند که حق مردم مظلوم ضایع نشود.

وی ضمن تقدیر و تشکر از گروه سرود سلام فرمانده در شهر بلوک اذعان کرد: این سرود خاری شده است در چشم دشمنان و سبب ابراز ارادت به منجی عالم بشریت و همه گان بدانند شنیده می‌شود صدای شکسته شدن استخوان های پوسیده کفار و منافقین و دشمنان انقلاب با حمایت ملت امام حسینی از انقلاب و ایران عزیز.

حجت الاسلام مرسلپور با اشاره به برگزاری اجلاس ۳۸ شهید روحانی مدافع حرم و ۴۰۰۰ شهید روحانی انقلاب بیان داشت: روحانیت در این چند دهه گذشته انقلاب خودشان را خادم مردم و مبلغ دین دانسته ولاغیر لذا در سختی ها همیشه همراه مردم عزیز حاضر بوده اند این را شهدای روحانی گواهی می‌دهند.

امام جمعه موقت بخش اسماعیلی رحلت جانسوز عالم آیت الله سید عبدالله فاطمی نیا را تسلیت عرض نمود و افزودند: ایشان هم چون شهید سلیمانی فرمودند که اگر کسی علم مخالفت و عناد با (این فرزند حضرت زهرا سلام الله علیها) مقام معظم رهبری بلند کند که امروز عز اسلام و آبروی اسلام است عاقبت بخیر نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 4 =