امام جمعه موقت بخش اسماعیلی مطرح کرد؛ صدا و سیما بازیگرانی که از انقلاب کینه دارند را جذب نکند

به گزارش خبرنگار جیرفت من؛ حجت الاسلام والمسلمین فرامرز زمانی امام جمعه موقت بخش اسماعیلی در خطبه های نماز جمعه امروز ضمن دعوت مومنین به رعایت تقوای الهی گفت: یکی از ویژگی های افراد باتقوا کسانی هستند که از سخن زشت و ناپسند دوری می‌کنند و کسانی که نیکی شان به همه رسیده و بدی شان را کسی ندیده است.

حجت الاسلام زمانی ضمن تبریک دهه کرامت، ولادت باسعادت حضرت معصومه(س) و امام رئوف امام رضا (ع) افزود: وجود دختر نیکی و حسنه و وجود پسر نعمت است.

امام جمعه موقت بخش اسماعیلی ضمن گرامی داشت ۱۴ خرداد سالروز عروج ملکوتی و ارتحال حضرت امام خمینی (ره) بیان داشت: امام خمینی (ره) دوری خانواده اش را تحمل کرد و بعد از سالها تبعید دوباره به کشور اسلامی برگشت و حکومت چند صد ساله شاهنشاهی را شکست داد و همه مردم را در یک ردیف قرار داد و در سال ۱۳۶۸ چشم از جهان فرو بست.

وی با اشاره به قیام خونین ۱۵ خرداد اذعان داشت: در پی لایحه انجمن های ایالتی در مجلس شورای ملی مبارزه امام با دستگاه جانی خلافت طاغوتیان و شاهنشاهی آغاز شد که شورش ناجوانمردانه رژیم طاغوت به حوزه علمیه قم بود که حمله کردند و روحانیون زیادی را مورد ضربه قرار دادند.

امام جمعه موقت اسماعیلی با اشاره به فیلم کَن و هتک حرمت به امام رضا(ع) اظهار کرد: ما از صدا و سیما، متولیان امر تلویزیون و کسانی که متولی جذب همچین بازیگرانی می شوند خواهشمندیم کسانی که در قبلشان نسبت به انقلاب کینه دارند این افراد را در چنین زمینه هایی جذب نکنند و نسبت به شناسایی این افراد همت بزارند.

خطیب جمعه امروز با توجه به گذشت چند دهه دولت سیزدهم چند اقدام مهم این دولت را به نظر مردم رساند و گفت: ما از دولت انقلابی و مردمی تشکر و قدردانی میکنیم که اقداماتی همچون؛ مهار کرونا، گرفتن خط قرمز کرونا، قطع کردن دست مفسدان اقتصادی، تحریم شکنی نفتی، آزادسازی حریم دریایی در دریای خزر و اکثر اقدامات دیگری که انجام دادند.

حجت الاسلام فرامرز زمانی با اشاره به بیان مقام معظم رهبری اذعان کرد: همانطور که از هشت سال جنگ تحمیلی با بصیرت مردم بیرون رفتیم انشالله از تحریم ها هم بیرون خواهیم رفت.

امام جمعه موقت بخش اسماعیلی در خطبه های نماز جمعه امروز مشکلات این بخش را اعم از صرفه جویی آب آشامیدنی، نظارت نیروهای جهاد کشاورزی بر بازار و گران‌فروشی، سوخت رسانی و کمبود نان را مطرح و همکاری مسئولین امر در این چند زمینه را خواستار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − نه =