امام جمعه موقت بخش اسماعیلی مطرح کرد؛ از رئیس جمهور می‌خواهیم که به استان کرمان سفر کنند

به گزارش خبرنگار جیرفت من؛ حجت‌الاسلام والمسلمین اسحق شکوهی امام جمعه موقت بخش اسماعیلی در خطبه های نماز جمعه امروز ضمن دعوت مومنین به رعایت تقوای الهی گفت: خداوند متعال همراه با افراد اهل تقواست و آنها را از خطرات نجات میدهد.

امام جمعه موقت بخش اسماعیلی به دیدار مقام معظم رهبری با کارگزاران حج اشاره‌ای داشتند و افزود: رهبر معظم انقلاب در این ديدار ضمن قدر دانی از دست اندرکاران حج فرمودند احکام ساده زیستی را ترویج بدهید که احرام مظهر ساده زیستی هستند و فرصت ها را مغتنم بشمارید.

وی در گذشت چند تن از مردم عزیز میهن در حادثه قطار مشهد_یزد را خدمت خانواده های ایشان تسلیت عرض نمودند.

حجت الاسلام شکوهی ضمن اشاره به ۲۷ خرداد مصادف با روز جهاد کشاورزی اذعان کرد: به فرمان امام خمینی(ره) برای رسیدگی به مناطق دور افتاده این نهاد افتتاح شد لذا تبریک و خداقوت عرض میکنم خدمت ریاست جهاد کشاورزی شهر بلوک و همکارانشان در اداره و میطلبد مهندسین عزیز کار را مهندسی طراحی کنند که خدای ناکرده کشاورز ما متضرر نشود مخصوصا در این منطقه که در چهار فصل سال درامد از طریق کشاورزی بدست می اورند البته توقع این بود که مسئولین جهاد کشاورزی امروز برای مردم در نماز جمعه گزارشکاری از اقداماتشان در جهادکشاوزی شهر بلوک ارائه مینمودند.

خطیب جمعه امروز اظهار نمود: جناب حجت الاسلام رئیسی رئیس جمهور محترم، حامل پیام مردم جنوب کرمان هستیم و آن این است که به زودی سفری به کرمان داشته باشید و از نزدیک با مشکلات مردم آشنا و آنها را رفع نمایید.

وی عنوان کرد: تقدیر و تشکر میکنیم از کانون خادمیاران رضوی محله ای بلوک که در جهت رفع فقر قدم های خوبی برداشته اند و یکی از اقداماتشان اعزام عده‌ی کثیری از مردم به سفر زیارتی مشهد مقدس بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 2 =