مراسم تکریم و معارفه فرماندار جدید شهرستان جیرفت برگزار شد

طی حکمی از سوی استاندار کرمان احمد بلندنظر به عنوان فرماندار جدید شهرستان جیرفت معرفی شد.

به گزارش خبرنگار جیرفت من؛ مراسم تکریم و معارفه فرماندار جدید شهرستان جیرفت با حضور محمدمهدی فداکار استاندار کرمان و جمعی از مسئولین استانی در محل سالن شهید مداحی‌پور برگزار شد.

در این جلسه طی حکمی از سوی محمدمهدی فداکار استاندار کرمان احمد بلندنظر به عنوان فرماندار جدید شهرستان جیرفت منصوب و معرفی شد.

محمد مهدی فداکار استاندار کرمان در این جلسه گفت: مسئولیت در جمهوری اسلامی کار بسیار سختی است  و این مسئولیت در جامعه اسلامی افتخار بزرگی است که بر دوش ما قرار دارد و ما باید بین خود و خداوند متعال پاسخگو باشیم.

استاندار کرمان بیان کرد: افتخارِ بزرگِ خدمت به مردم، مردمی بودن و همچنین مردمی که صادقانه پای نظام و انقلاب ایستاده‌اند و خون زیادی پای این انقلاب ریخته شده است که در این راستا نگاه همه ما خدمت است و مردم ولی نعمت ما هستند که وظیفه خدمتگذاری به مردم را داریم.

فداکار ابراز کرد: مسئولیت حال حاضر امانتی بر گردن ما در جمهوری اسلامی است که خیلی باید مراقبت کنیم تا وظیفه خود را به نحو احسنت انجام دهیم.

وی تصریح کرد: وقتی که ما مسئول شده‌ایم باید پاسخگوی مردم باشیم و مردم را ولی نعمت خود بدانیم تا موجب خشنودی خداوند متعال شود.

استاندار کرمان عنوان کرد: مسئولیت‌ها در جمهوری اسلامی باعث افتخار است و خداوند متعال را شاکریم که این افتخار را نصیب ما کرد.

وی در ادامه گفت: فرماندار بایستی از مجموعه امکاناتی که در اختیار دارد باید استفاده کند و عمده کار شهرستان برعهده فرمانداری است و مسئول باید بین خود و خداوند متعال جوابگو باشد.

فداکار ابراز کرد: یکی از دلایل توسعه شهرستان کمک و همیاری همه مسئولان خواهد بود و رضایت خلق خداوند متعال را در نظر بگیرید تا موجبات رشد و پیشرفت فراهم شود.

نماینده عالی دولت در استان کرمان تصریح کرد: سرکشی به مردم و روستائیان و رسیدگی به امورات مردم از وظایف اصلی فرماندار است که باید خدمات‌دهی به روستائیان صورت گیرد تا باعث رفع مشکلات مردم شود و با روی باز حرف مردم شنیده شود و در کنار مردم در جهت خدمت بیشتر خدمت‌رسانی صورت گیرد.

وی افزود: تکریم به خانواده‌های معظّم شهداء و ایثارگران و همچنین الگو قرار دادن سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در امورات زندگی از وظایف اصلی ما می‌باشد.

فداکار تصریح کرد: توجّه جدّی به نیازهای توسعه شهرستان جیرفت و فرآیند رشد سریع صورت گیرد و همچنین ظرفیت گردشگری فراوانی در شهرستان جیرفت وجود دارد و این امکانات باید برای توسعه آن با ایجاد زیرساخت فراهم شود.

استاندار کرمان بیان کرد: مشورت و استفاده از نیروی نخبه و فعّال در سطح شهرستان جیرفت که بستر آن فراهم است قطعاً باعث رونق بیشتر خدمت به مردم خواهد بود و همه با اتّحاد و همدلی کمک کنیم تا فرماندار جدید شهرستان جیرفت در امورات موفق باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − سیزده =