امام جمعه موقت بخش اسماعیلی مطرح کرد؛ فرماندار محترم در انتصابات بخش از نیروهای جهادی و بومی استفاده کند

به گزارش خبرنگار جیرفت من از شهر بلوک، حجت الاسلام و المسلمین یونس مرسلپور امام جمعه موقت بخش اسماعیلی در خطبه های نماز جمعه امروز ضمن دعوت همگی به رعایت تقوای الهی گفت: تقوای حضرت فاطمه زهرا(س) سبب هدایت و اطاعت از امر الهی می‌شود.

وی ضمن تبریک سالروز ازدواج حضرت امام علی(ع) و حضرت زهرا(س) افزود: زندگی این حضرات در تمام مراحل باید الگوی دختران و پسران و این امت اسلامی باشد.

امام جمعه موقت بخش اسماعیلی جیرفت ضمن اشاره به مسائل مهم ایران و جهان اظهار کرد: پوتین در نشست سران اجلاس کشورهای حاشیه دریای خزر رئیس جمهور کشورمان را واسطه رساندن سلام و آرزوی بهترینها برای رهبر معظم انقلاب اسلامی قرار دادند که نشان از شناخت شخصیت والای مقام معظم رهبری توسط آزاد مردان دنیا و جذب قلوب آنان توسط این سکان دار انقلاب و حکیم فرزانه هست.

حجت الاسلام مرسلپور در ادامه از حضور فرماندار انقلابی شهرستان جیرفت دکتر بلند نظر در بخش اسماعیلی و نماز جمعه شهر بلوک تقدیر و تشکر کردند و از ایشان تقاضای توجه ویژه به سامان دادن جاده مواصلاتی جیرفت_بلوک که مشهور به جاده مرگ هست را کردند تا دیگر شاهد داغدار شدن خانواده های این منطقه نباشیم.

امام جمعه موقت اسماعیلی از فرماندار خواستار شد که در انتصابات مسئولین بخش نظرشان به طرف نیروی جهادی و بومی باشد.

مرسلپور خطیب جمعه امروز شهر بلوک از فرماندار جیرفت خواستار سرعت بخشیدن به حل مشکلات بحث آب آشامیدنی و خواستار توجه ویژه نسبت به این مسئله مهم در این بخش شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت − سه =