کارگاه آموزشی جهاد تبیین در جیرفت برگزار شد

به گزارش خبرنگار سایت جیرفت من: فاطمه عادلی مدیر موسسه قرآنی قائم در حاشیه کارگاه آموزشی جهاد تبیین، گفت: این کارگاه در سالن ابرار، حوزه‌ی علمیه‌ی امام جعفرصادق (ع) و حوزه‌ی علمیه‌ی الزهرا (س) با هدف رشد و ارتقاء آرمان و بصیرت سیاسی و انقلابی اقشار تاثیرگذار جامعه، برنامه ریزی شده است.

وی انتقال دانش برای استفاده در جهت گیری سیاسی را هدف دیگر این کارگاه معرفی کرد و افزود: با استفاده از مکتب عظیم حاج قاسم در روشنگری می‌توان توانمند سازی جامعه را انجام داد.

وی با اشاره به لزوم از بین بردن چالش ذهنی و ارتقاء فکری نخبگان و مردم، خاطرنشان کرد: تعداد افراد شرکت کننده در این جلسات، قریب به ۳۵۰ نفر بود.

‏مدیر موسسه قرآنی قائم (عج) بیان کرد: با رایزنی‌های انجام شده با حجت الاسلام امیری طیبی از اساتید برجسته حوزه علمیه و دانشگاه قم، جهت برگزاری این کارگاه دعوت بعمل آمد.

‏وی برگزاری این کارگاه را حاصل همکاری نزدیک اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، اداره تبلیغات اسلامی شهرستان جیرفت و اداره آموزش و پرورش شهرستان جیرفت اعلام کرد و گفت: موضوع سخنرانی در این کارگاه، جهاد تبیین و روشنگری مجموعه فکری که جوانها باعث پرورش و رشد فکری شده است.

‏فاطمه عادلی در ادامه به سابقه‌ای قریب ۲۰ ساله‌ی موسسه قرآنی قائم (عج) اشاره کرد و گفت: طی این مدت بیش از یک هزار و پانصد نفر از خدمات این موسسه بهرمند شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه ۶ نفر از افرادی که جزو قرآن آموزان موسسه قرآنی قائم (عج) بودند، هم‌اکنون بعنوان مدرس در حوزه علمیه مشغول به تدریس هستند، اظهار داشت: فعالیتهای روزانه‌ی موسسه قرآنی قائم (عج) روخوانی، روانخوانی، حفظ، تجوید، تفسیر، جلسات سیّار قرآنی، سبک زندگی اسلامی، حجاب، خانواده اسلامی و فضای مجازی می‌باشد.

وی در پایان، شناسایی استعدادهای درخشان قرآنی را جزو مهمترین کارهای موسسه قلمداد کرد و گفت: مؤسسه قرآنی قائم (عج) با مجوز اداه تبلیغات اسلامی می باشد.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=7353

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + چهار =