دوره تربیت مربی قرآن کریم با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان در جیرفت به مدت سه روز آغاز شد

برگزاری دوره تربیت مربی قرآن کریم در جنوب کرمان

به گزارش سایت جیرفت من: بهرام مسلمی مهنی در آیین افتتاح این دوره آموزشی، اظهار داشت: در بحث توسعه فرهنگی منطقه، نگاه متوازن ضروری است و ما به دنبال تحقق این مهم هستیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان با اشاره به نگاه عدالت محور دولت سیزدهم به توسعه فرهنگی مناطق محروم، خاطرنشان کرد: بخشی از اعتبارات به فرهنگ اختصاص داده شده است.

وی ضمن تشکر از موسسه فرهنگی قرآن و عترت آل یاسین در ترویج فرهنگ قرآنی، تصریح کرد: مبارزه با آسیب های اجتماعی در پرتو ترویج فرهنگ قرآنی محقق می شود.

مسلمی مهنی با تاکید بر این که ما نگاه جزیره ای به فرهنگ و هنر نداریم، اظهار داشت: بیشترین اعتبارات به قرآنی اختصاص داده شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان با اشاره به اهمیت ترویج سبک زندگی قرآنی، تصریح کرد: آینده فرزندان ما در سایه انس با قرآن کریم تضمین می شود.

وی در خاتمه عنوان کرد: به منظور توسعه فعالیت های قرآنی در سطح جنوب کرمان می طلبد که دوره ها و همایش های قرآنی در کلیه شهرستان ها برگزار شود.

گفتنی است؛ دوره تربیت مربی قرآن کریم با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان و با مشارکت موسسات فرهنگی قرآن و عترت آل یاسین و نسیم انتظار در سالن شهید مداحی پور شهر جیرفت برگزار شد.

همچنین این دوره در قالب سوره شناسی همراه با داستان، فیلم و بازی های جذاب در حال برگزاری است.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=7534

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + 3 =