امام جمعه جیرفت: هوشیاری نیروهای انتظامی و امنیتی، مانع هرگونه اغتشاش در این شهرستان شد

امام جمعه جیرفت گفت: با هوشیاری نیروی انتظامی، سربازان گمنام امام زمان (عج)، سپاه و دستگاه قضایی هیچگونه اغتشاشی در این شهرستان رخ نداد.

حجت الاسلام میثم تارم، در دیدار اعضای شورای تامین با فرمانده سپاه شهرستان جیرفت به مناسبت هفته دفاع مقدس افزود: دستگاه‌های امنیتی و انتظامی طی چند روز اخیر با هوشیاری کامل قضایا را رصد کردند و مرتب پیگیر بودند که حادثه‌ای در این شهرستان رخ ندهد.

وی ضمن گرامیداشت نام و یاد شهدا اظهار داشت: سپاه در دوران دفاع مقدس بیشترین نقش را در گردآوری و اعزام رزمندگان به جبهه‌های حق علیه باطل داشت. 

حجت‌الاسلام تارم ادامه داد: باید بتوانیم ذکر و خاطرات، شجاعت ها و رشادت های دفاع مقدس را به نسل جوان انتقال دهیم و آنها را بیشتر با این قهرمانان آشنا کنیم.

فرماندار جیرفت نیز در این دیدار گفت: در زمان جنگ پیر و جوان و همه مردم به نوبه خود در این عرصه ورود کردند و با دفاع جانانه خود این پیروزی نصیب ملت ایران شد.

احمد بلندنظر با اشاره به اغتشاشات اخیر افزود: معاندین و عده‌ای فریب خورده داخلی در برخی مواقع مشکلاتی ایجاد کردند اما همیشه سپاه و نیروی انتظامی پای کار بودند و شهدایی تقدیم این انقلاب کردند.

وی اضافه کرد: بسیج، سپاه، نیروی انتظامی و نیروهای امنیتی شهرستان جیرفت در آماده باش بودند و مکان را برای اراذل و اوباش ناامن کردند که جای تقدیر دارد.

فرماندار شهرستان جیرفت ادامه داد: با این حضور و تلاش نیروهای حافظ امنیت کشور قائله در کل کشور ختم شد.

وی با اشاره به اینکه در هفته دفاع مقدس راویان در مدارس فعالیت کنند یادآور شد: راویان می‌توانند اتفاقات دوران دفاع مقدس را به نسل جدید منتقل کنند.

فرمانده سپاه جیرفت نیز گفت: به عنوان رزمندگان دفاع مقدس افتخار می‌کنیم که مدیرانی از نسل دفاع مقدس در حال خدمت در دستگاه‌های دولتی هستند.

سرهنگ محسن نسب امیری با بیان اینکه فردا مصادف با شکست حصر آبادان است اضافه کرد: حصرهای زیای را شکستیم و شکست حصرهای زیادی را در پیش داریم که آنها را هم با موفقیت می‌شکنیم.

وی ادامه داد: دفاع دیروز تمام شد و دفاع امروز برقرار است و تمام سنگرهای جمهوری اسلامی دفاع می‌کنیم.

منبع: ایرنا

انتهای پیام ۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=7623

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 − ده =