اغتشاشگران هفته گذشته در اردوگاه یزیدیان بودند

به گزارش سایت جیرفت من: حجت الاسلام خاتمی امام جمعه موقت تهران و نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری ضمن تسلیت شهادت امام رضا (ع) در مراسم سوگواری که به همین مناسبت در امامزاده سید محمد (ع) بردسیر برگزار شد گفت: به برکت وجود امام رضا (ع) بلاهای زیادی از سر مردم و کشور ما دفع شده است.

وی افزود: مجالسی که در آن مومنان حاضر باشند و ذکر خدا باشد بوستانی از بهشت است و اهتمام و اجتماع خوب مردم، امام جمعه و مسئولان بردسیر در عزاداری های دو ماهه در سوگ آل الله جای تقدیر دارد.

حجت الاسلام خاتمی بیان کرد: معیار سنجش قبولی عزاداری های ما، رنگ خدایی گرفتن ما است، بنابراین هر چه بیشتر رنگ الهی گرفته ایم عزاداری هایمان مقبولتر شده است.

وی افزود: میزان توجه و اهمیت دادن به نماز اول وقت، میزان صبغه الهی گرفتن در زندگی فردی است یعنی رنگ امام حسین (ع) گرفتن است و حجاب داشتن یعنی رنگ اهل‌بیت گرفتن که حجاب ریشه تاریخی و قرآنی دارد و اگر بعد از دو ماه عزاداری حجاب و عفافتان بیشتر شد یعنی رنگ حضرت زهرا (س) و زینب (س) گرفته اید.

در تاریخ ایران رضاخان قلدر چادر از سر زن ایرانی برداشت و در هفته گذشته دنباله روهای رضاخان چادر از سر زنان کشیدند که البته باید بدانند رضا خان به درک واصل شد شما مراقب باشید.

امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: امروز هنوز اردوگاه امام حسین (ع) برپاست و اردوگاه یزیدیان نیز برپاست پس مراقب باشید که در کدام اردوگاه قرار دارید و اغتشاشگران هفته گذشته در اردوگاه یزیدیان بودند و همان کارها را با مردم کردند.

وی ضمن اشاره به سخنان رئیس قوه قضاییه افزود: هر کس در دل مردم ترس ایجاد کند باید به شدت با او برخورد شود و ما به منافقان و دشمنان می گوییم به لطف خدا این نظام باقی خواهد ماند و صبغه ولایی گرفتن و با ولایت ماندن یعنی صبغه الهی که مردم ما بعد از نماز جمعه ثابت کردند که رنگ ولایت دارند و باهم علیه منافقان و دشمنان این نظام هم صدا شدند.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=7693

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 1 =