شرور مسلح و خطرناک جنوب کشور بازداشت شد

پاسخ دستگاه قضایی به افراد شرور، قاطع و عبرت آموز خواهد بود

به گزارش سایت جیرفت من: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد از دستگیری شرور مسلح خطرناک جنوب کشور در محل مخفیگاهش در جنوب استان خبر داد و گفت: متهم سابقه قتل، گروگانگیری و آتش کشیدن ماشین آلات یکی از معادن را در کارنامه سیاه خود به ثبت رسانده است.

ابراهیم سلیمانی در تشریح جزییات این خبر اظهار داشت: پس از انجام یکسری اقدامات منسجم اطلاعاتی از سوی سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان کرمان، شامگاه امشب متهم در محل مخفیگاهش در یکی از شهرهای جنوبی استان بازداشت شد.

این مقام قضایی بیان کرد: در این عملیات یک قبضه سلاح جنگی به همراه مقادیری مهمات از متهم کشف و ضبط شده است.

وی اعلام کرد: متهم سابقه شرارت های متعددی طی سال های اخیر از جمله قتل مسلحانه، گروگانگیری مسلحانه، تیراندازی های متعدد و قدرت نمایی با سلاح در پرونده سیاه خود به ثبت رسانده است.

دادستان عنبرآباد اضافه کرد: این شرور سابقه دار در آخرین شرارت خود در چند ماه اخیر اقدام به آتش زدن ۴ دستگاه ماشین آلان سنگین در یکی از معادن جنوب استان با هدف ایجاد رعب و وحشت، اخاذی و اخلال در نظام تولید و صنعت نموده بود.

سلیمانی هشدار داد: پاسخ دستگاه قضایی به اراذل و اوباش و افراد شرور، سخت، قاطع، بازدارنده و عبرت آموز خواهد بود و اجازه نخواهیم داد این افراد امنیت جامعه را به مخاطره بیاندازند.

این مقام قضایی با قدردانی از هوشیاری و عملکرد جهادی سربازان گمنام امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف در اداره اطلاعات جیرفت و همکاری کارآگاهان پلیس آگاهی عنبرآباد که مدافع امنیت شهروندان هستند، گفت: مبارزه با جرائم خشن از مطالبات به حق مردم است و دادستانی در این خصوص از هیچ کوششی فروگذار نیست.

سلیمانی بیان کرد: در شورای طبقه بندی زندان هم که به صورت ماهانه برگزار می شود، هیچ یک از امکانات رفاهی به زندانیان جرائم خشن اعطا نمی شود.

دادستان عنبرآباد در پایان گفت: رسیدگی به این پرونده‌ در شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد خارج از نوبت انجام خواهد شد.

توضیح: عکس از آرشیو است.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=7745

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 3 =