امام جمعه بلوک اسماعیلی مطرح کرد؛ وحدت باعث قوت و قدرت درمقابل دشمن است

به گزارش خبرنگار جیرفت من؛ حجت الاسلام والمسلمین اصغر دهقان دولتی امام جمعه بلوک اسماعیلی در خطبه های نماز جمعه امروز ۱۵ مهرماه با توجه به اعتراضات اخیر گفت: آنچه باعث قوت و قدرت در مقابل دشمن و رقیب ميگردد وحدت است، چه در جوامع بین المللی، چه در ادیان و مذاهب، چه در رقابت بین شهرها و استان‌ها حتی در مسائل طایفه‌ای.

وی خاطرنشان کرد: امروز دنیا دست به یکی کرده که بتواند جمهوری اسلامی ایران را زمین گیر کند و الحمدلله دائما هم ناکام هست دلیل این ناکارآمدی دشمن وحدت ملت بزرگ جمهوری اسلامی ایران است.

امام جمعه شهر بلوک اسماعیلی مطرح کرد: بارها و بارها تلاش دشمن برای زمین گیر کردن ایران اسلامی را دیدیم ولی اراده وحدت آفرین ملت بزرگ اسلامی در ایران مقتدر همیشه باعث برآب شدن تلاش دشمن گردیده و امروز هم اگر عده‌ای منافق با تحریک نسل جوان ما سعی در  اغفال عده ای ساده لوح دارند تا کشور را به آشوب بکشند نهایتا این ملت با وحدت خود جواب آنان‌ را خواهد داد.

حجت الاسلام دهقان افزود: دو عامل باعث از بین رفتن وحدت وجود دارد یک عامل درونی‌ست وآن عامل خود بزرگ بینی ماست که ممکن است خودمان و تمایلات خودمان را بر دیگران ارج بدانیم و همین باعث شود دیگران یا حق را نادیده بگیریم و این باعث از بین رفتن وحدت شود و عامل دوم بیرونی‌ست که دشمن با شیطنت خود باعث ایجاد تفرقه بین ملت‌ها ميگردد.

حجت الاسلام دهقان ضمن تبریک سالروز ازدواج پیامبر اکرم(ص) و حضرت خدیجه(س) گفت: این ازدواج مایه خیر و برکات بسیاری برای امت بزرگ اسلامی ست.

حجت الاسلام دهقان ضمن گرامیداشت ولادت حضرت محمد مصطفی(ص) اذعان کرد: این روز در جمهوری اسلامی به عنوان آغاز هفته‌ی وحدت است و حضرت محمد مصطفی(ص) پیامبری بود که دشمن او را ابتر نامید اما خداوند برای او کوثر نازل کرد.

خطیب جمعه امروز شهر بلوک ضمن سالروز اقامه‌ی اولین نماز جمعه‌ی اسلام اظهار داشت: اولین نماز جمعه اسلام توسط حضرت رسول اکرم(ص) و در سال اول هجری قمری در مدینه اقامه شد لذا نمازجمعه یک کلاس بصیرتی است.

امام جمعه بلوک اسماعیلی ضمن تبریک هفته‌ی نیروی انتظامی گفت: حمایت همه جانبه‌ی عموم ملت بزرگ ایران را از این نیروی مقتدر و مظلوم اعلام میداریم و لذا نیروی انتظامی ایران اسلامی مردم را ولی نعمت خود می‌دانند.

در نماز جمعه امروز، دکتر آذرمهر شهردار و اعضای شورای شهر بلوک با اهدای لوح سپاس از زحمات نیروی انتظامی شهر تجلیل کردند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 4 =