از سرمایه گذاران بخش خصوصی جهت ساخت کشتارگاه صنعتی حمایت می شود

فرماندار جیرفت گفت: پیشگیری، مبارزه و درمان بیماریهای دامی در جهت حفظ سلامت دامها و برقراری امنیت غذایی، تامین سبد غذایی و پروتئینی از وظایف مهم دامپزشکان است.

به گزارش سایت جیرفت من مراسم گرامیداشت روز دامپزشکی در سازمان جهاد کشاورزی جیرفت برگزار شد.

فرماندار شهرستان جیرفت در این مراسم گفت: روز دامپزشکی در راستای توجه به اهمیت خدمات دامپزشکی و نقش برجسته دامپزشکان در حوزه سلامت انسان، دام، تامین و تضمین امنیت غذایی نامگذاری شده است.

احمد بلندنظر افزود: پیشگیری، مبارزه و درمان بیماریهای دامی در جهت حفظ سلامت دامها و برقراری امنیت غذایی، تامین سبد غذایی و پروتئینی از وظایف مهم دامپزشکان است.

وی خاطرنشان کرد: پیشگیری از بیماری های مشترک بین انسان و دام قریب به 800 نوع می رسد یکی از مهمترین دستاوردهای دامپزشکان کشور است.

نماینده عالی دولت در شهرستان جیرفت بیان کرد: مردم به دامپزشکان این مرز و بوم اعتماد دارند و با خیال راحت از محصولات تولیدی پروتئینی استفاده می کنند.

فرماندار شهرستان جیرفت تاکید کرد: دولت در حوزه شرکتهای دانش بنیان که در تولید واکسن و داروهای دامی فعالیت دارند حمایت می نماید.

وی با اشاره به اینکه در جنوب کرمان کشتارگاه صنعتی وجود ندارد خاطرنشان کرد: از افرادی که تمایل به سرمایه گذاری در زمینه ساخت کشتارگاه صنعتی دارند حمایت می شود.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=7781

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × یک =