این نظام از آرای مردم برآمده و وظیفه‌اش ایجاد امنیت برای مردم است و این نظام، امنیت را مردمی کرده است

امام جمعه جیرفت گفت: به شرکت نفت تذکر می‌دهم که وضعیت بنزین را سامان دهد و وضعیت حاضر زیبنده نیست و نشان دهنده‌ی ضعف مدیریت است و انتظار داریم که اقدامات لازم را انجام دهند.

حجت الاسلام و المسلمین میثم تارم امام جمعه جیرفت در خطبه‌های نمازجمعه جیرفت گفت: تقوا باعث بصیرت خواهد شد و کسی که صفت تقوا را دارد خدا به او قدرت تشخیص حق از باطل را خواهد داد پس در فتنه‌ها گرفتار نخواهد شد.

امام جمعه جیرفت افزود: شیطان همیشه در کمین انسان‌ها بوده و شیطان مواظب است که در کمینگاه مومنین را شکار کند و اگر کسی بدون تقوا و توکل به خدا و شناخت شیطان، بخواهد زندگی کند، قطعا در دام شیطان گرفتار خواهد شد زیرا دام‌های جذاب دارد.

خطیب نمازجمعه جیرفت بیان کرد: علی (ع) فرمودند که برخی از افراد زشت صیرت کارشان بجایی رسیده که شیطان را ملاک کارشان قرار دادند و شیطان از آنها بعنوان شُرکای خودش استفاده می‌کند و ابزار شیطان می‌شود.

وی عنوان کرد: انسان‌هایی که صید شیطان می‌شوند، شیطان در سینه‌های‌شان تخم گذاری می‌کند و این تخم‌ها پروش پیدا می‌کند تا جایی که شیطان با چشم آنها می‌بیند و با زبان آنها حرف می‌زند و اعمال آنها اعمال کسی است که شیطان او را شریک خودش قرار داده است.

حجت الاسلام تارم اظهار داشت: نهایت ضلالت این است که انسان ابراز شیطان بشود و شیطان توسط او دیگران را منحرف بکند.

امام جمعه جیرفت مطرح کرد: شیطان به تدریج وارد می‌شود و قرآن می‌فرماید که شیطان دارای گامهای تدریجی و متعدد است و از گمراه کردن بندگان خدا ناامید نمی‌شود.

وی تصریح کرد: تسلط شیطان بر انسان، جبری نیست و انسان است که بخاطر دوری از مقدسات، درب را برای شیطان باز می‌کند.

حجت الاسلام میثم تارم گفت: شیطان برای انسان‌های مومنی که ایمان راسخ و قوی دارند، نمی‌تواند کاری انجام دهد. زیرا مومن از آهن مستحکم‌تر و از کوه استوارتر است.

امام جمعه جیرفت افزود: اینکه خدا به شیطان تا قیامت مهلت داده به دلیل آزمایش انسانها است.

خطیب نمازجمعه جیرفت بیان کرد: این روزها که دشمنان، بخاطر اینکه نتوانستند به اهداف‌شان برسند این بحث را مطرح می‌کنند که ایران شیوه امنیتی را بخودش گرفته است.

وی عنوان کرد: وظیفه دولت این است که برای مردم، امنیت ایجاد کند و در حوادث اخیر نیروی انتظامی و امنیتی از سلاح استفاده نکردند و تلاش کردند که با آرامش، امنیت را برگردانند.

حجت الاسلام تارم اظهار داشت: این روزها در اروپا، تعداد زیادی از مردم کشته و زخمی می‌شوند و سوال اینکه؛ مدافعان حقوق بشر کجا هستند؟

امام جمعه جیرفت مطرح کرد: آیا آنها فقط دلشان برای حقوق بشر در ایران سوخته است؟ پلیس فرانسه هم مردم معترض را زیر چکمه‌هایش خفه می‌کند ولی در ایران، پلیس با اطوفت برخورد کرد و نظام هم با فریب خوردگان با رأفت برخورد می‌کند.

وی تصریح کرد: این دوگانگی ها و استفاده ابزاری از حقوق بشر، باید برای ما درس عبرت باشد و از ملت بصیر انقلاب اسلامی، پلیس، نیروهای امنیتی و انتظامی تشکر می‌کنم.

حجت الاسلام میثم تارم گفت: این نظام از آرای مردم برآمده و وظیفه‌اش ایجاد امنیت برای مردم است و این نظام، امنیت را مردمی کرده است.

خطیب نمازجمعه جیرفت بیان کرد: اکنون شاهد جنگ اراده ها هستیم و پیروز با جبهه مقاومت است و امپراتوری آمریکا در حال نابودی است.

وی عنوان کرد: به شرکت نفت تذکر می‌دهم که وضعیت بنزین را سامان دهد و وضعیت حاضر زیبنده نیست و نشان دهنده‌ی ضعف مدیریت است و انتظار داریم که اقدامات لازم را انجام دهند.

حجت الاسلام تارم اظهار داشت: مطالبه می‌شود که مخازن نفت در شهرستان جیرفت ایجاد شود و تا شاهد فاقد بنزین بودن جایگاه‌ها نباشیم و مردم ساعت‌ها در صف منتظر بنزین نباشند و البته با قاچاق سوخت هم مطابق قانون مبارزه شود.
انتهای پیام۱۰۰۱/ http://jiroftman.ir/?p=7799

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + چهار =