برای مقابله با جنایت تروریستی، بصیرت ملت ایران می طلبد

حجت الاسلام والمسلمین اصغر دهقان دولتی امام جمعه بلوک اسماعیلی در خطبه های نماز جمعه امروز ۶ آبان ماه گفت: عمران و آبادانی منطقه جز با اراده مردم امکان پذیر نیست، لذا تلاش ها و زحمات، نتیجه مثبت را نشان نخواهد داد، اول اراده، دوم اخلاص در کار مهم است.

حجت الاسلام دهقان تاکید کرد: در بخش بزرگ اسماعیلی باید رشته های تحصیلی بیشتری ارائه شود تا دانش آموزان بخاطر تدریس به شهرستان های مجاور نروند و همینجا به تحصیل خود ادامه دهند.

امام جمعه شهر بلوک ضمن تسلیت سالروز شهادت دانش آموز حسین فهمیده اذعان کرد: شهید فهمیده برای دفاع از آرمانی که مقدس میدانست و برای دفاع از ناموس اسلام خودش را فدای مردم کرد.

خطیب جمعه امروز بلوک اسماعیلی افزود: فرزندان تحصیل کرده در جمهوری اسلامی ایران که به راحتی دشمن آنها را به سمت و سوی خودش میکشد، اینها نتیجه کم توجهی مسئولین در بحث فرهنگی است.

وی گفت: نهادهای فرهنگی در بحث مسئولیتی که بر دوش آنها بوده کوتاهی کردند.

امام جمعه شهر بلوک تاکید داشت: مسئولین ذی ربط در رابطه با جاده مرگ جاده جیرفت بلوک که قتلگاه شده اقدام کنند.

حجت الاسلام دهقان امام جمعه شهر بلوک اسماعیلی ضمن محکومیت جنایت تروریستی شیراز اظهار کرد: نیروی داعشی پلید و منحوسی که روز گذشته در شاهچراغ شیراز توانست تعدادی از هموطنانی که برای ادای فریضه در حرم حضور پیدا کرده بودند این ها را به خاک و خون بکشد، می‌خواستند ایران را به تنش تبدیل کنند لذا بصیرت ملت ایران را می‌طلبد برای مقابله با این جنایت ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + هفده =