راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان جیرفت برگزار نمی‌شود

به گزارش سایت جیرفت من: رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان جیرفت با اشاره به فرا رسیدن روز جهانی قدس گفت: امسال به دلیل شرایط استثنایی ناشی از ویروس کرونا، رعایت اصول بهداشتی و سلامت مردم در هیچ کدام از شهرها و مراکز بخش های شهرستان جیرفت مراسمی به این عنوان نخواهیم داشت.

خداداد امینی روش با اشاره به فرا رسیدن روز جهانی قدس بیان کرد: با توجه به شیوع کرونا و به دلیل شرایط استثنایی ناشی از آن، رعایت اصول بهداشتی و سلامت مردم، مراسمی به این عنوان نخواهیم داشت، لذا با عنایت به بزرگداشت آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز قدس امسال بدون برگزاری راهپیمایی و برنامه خواهد بود. و با توجه به اینکه قرار است امام امت حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای(حفظه الله) در روز جهانی قدس به صورت زنده و تلویزیونی راس ساعت ۱۲ با مردم سخن بگویند و به منظور کسب فیض حداکثری از بیانات ولی‌امر مسلمین هیچ برنامه ای دیگری با عنوان روز قدس برگزار نخواهد شد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان از عموم مردم خواست تا با فعالیت گسترده در فضای مجازی عرصه را در این میدان بر رژیم جنایتکار صهیونستی تنگ کنند و همچنین مسئولین دستگاههای اجرایی نیز می توانند با تبلیغات شهری، رسانه‌ای و فعالیتهای فرهنگی موثر پیام قدس را به درستی به مخاطبان منتقل کنند.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=1571

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − 4 =