انجام بیش از 15 هزار بازرسی ویژه کرونا از واحدهای صنعتی، معدنی و اصناف جنوب کرمان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از انجام بیش از 15هزار بازرسی ویژه کرونا از واحدهای صنعتی، معدنی و اصناف جنوب کرمان خبر داد.

به گزارش سایت جیرفت من: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان در این خصوص گفت: در راستای اجرای وظایف محوله به سازمان های صنعت، معدن و تجارت در خصوص بازرسی از واحدهای زیرمجموعه جهت رعایت موارد بهداشتی برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، به همت پرسنل این سازمان از ابتدای تیر ماه امسال بیش از ۱۵ هزار بازرسی در جنوب کرمان انجام شده است.

مهندس مروجی فرد افزود: در این بازرسی ها، 400 واحد به دلیل تخلف زیاد پلمپ شدند.

وی ادامه داد: در این میان، بیش از 3هزار واحد تذکر شفاهی و بیش از 1300 واحد نیز تذکر کتبی درخصوص عدم رعایت شیوه نامه های بهداشتی در خصوص مبارزه با بیماری کووید 19 یا همان کرونا دریافت کردند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان همچنین گفت: عمده تخلفات انجام شده مربوط به عدم رعایت فاصله 2 متری، عدم ایجاد امکانات ضدعفونی برای مشتریان، عدم وجود تهویه کافی و مداوم در محیط کار، ارائه خدمات به افراد بدون ماسک و عدم دریافت کد ثبت نام در سامانه سلامت می باشد.

وی از تمام اصناف، واحدهای صنعتی و معدنی جنوب کرمان درخواست کرد جهت حفظ سلامتی خود و دیگران تمامی موارد مربوط به شیوه نامه های بهداشتی مبارزه با بیماری کرونا را رعایت کنند.

منبع: روابط عمومی سازمان

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=3867

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 13 =