پیام رییس سازمان صمت جنوب کرمان درپی ترور ناجوانمردانه شهید محسن فخری‌زاده

بسم الله الرحمن الرّحیم

(منَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا)

سفاکی و شقاوت دشمنان این ملت که راه مقابله با اراده مردم‌مان را جز در ترور ناجوانمردانه نمی‌بینند، در طول بیش از چهار دهه عمر شریف انقلاب اسلامی بر جهان ثابت شده است و جهان فهمید که آنان راه به جایی نخواهند برد و به فرموده‌ی معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام‌خمینی رضوان‌الله علیه، این خون‌ها باعث بیداری بیش از پیش ملت ما می شود.

بار دیگر نیز تروریست های کوردل وابسته به استکبار جهانی و رژیم پلید صهیونیستی در اقدامی وحشیانه، یکی از مدیران و خدمتگزاران عرصه علمی، پژوهشی و دفاعی کشور را به شهادت رساندند.

شهید دکتر محسن فخری زاده؛ رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و از دانشمندان هسته ای کشورمان که در طول دوران عمر بابرکت خود منشا خدمات فراوانی شده بود.

اینجانب شهادت مظلومانه دکتر محسن فخری زاده را محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، ملت شهیدپرور ایران اسلامی، نیروهای مسلح، جامعه علمی و خانواده آن شهید عزیز تبریک و تسلیت عرض نموده و برای آنان صبر و سکینه الهی و برای شهید والامقام علو درجات را از خداوند متعال مسالت دارم.

مسلم مروجی فرد
رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت جنوب کرمان

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=4083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + 15 =